Hábečko

O nás

Hledáš nové přátele, kteří o tebe budou stát? Nebo jsi naopak zaneprázdněný a občas si chceš odpočinout? Nenašel jsi zatím, co by tě naplňovalo? Přijď se k nám podívat! Jsme parta mladých sportovců, hudebníků, geeků a všech, kteří spolu chtějí trávit nějaký čas.

Hábečko

Jsi zvědavý? Máš mnoho otázek, ale málo odpovědí? Nevíš si s něčím rady nebo je něco, co tě trápí? Setkáváme se pravidelně každý pátek od 17:00 v Prokopově ulici 28a nebo venku, dozvíš se to včas zde, a věnujeme čas otázkám o životě a každodenních situacích. Společně hledáme řešení, pravé hodnoty a cíle za které stojí bojovat. Zábava, legrace, pomoc a noví kámoši, s nimiž se nudit nebudeš.

HB modlitební

Církev pro mladé lidi? Víra v Ježíše? A je normální, aby mladý člověk věřil v Boha a modlil se? Neváhej a doraz! Jsme tu pro všechny kteří se mají za co modlit či děkovat.

HB Workout

Men's HB

I muži mají své dny! A tohle setkání pro chlapy je prostě hlavně relax, sranda a pohoda. Jídlo, hry, hudba, sport, filmy a opravdu akční program. Setkání probíhají hlavně po domluvě, proto sleduj tyto, nebo FB stránky!